+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5
PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Temat: Samochód z salonu.

Junior Member
    https://procredito.pl/konta-bankowe/konto-bankowe-przez-internet

A co sądzicie o nowym citroenie C3?

Senior Member

Jezeli chodzi o auta z salonu - to moze Bawaria Motors BMW ? Posiadaja 4 salony na terenie Polski. Oprocz nowych aut (takze w leasingu) oferuja rowniez auta uzywane - od rocznych. Moze byc to niezly sposob na zakup prawie nowego auta.

Junior Member Avatar danusia33

Popytaj jakiegoś speca od tej branży. Na pewno będzie Ci w stanie pomóc
    Jeśli nie możesz być pogodnym, bądź tak pogodnym, jak możesz. W chwili wolnej zapraszam tutaj.

Member

Cytat Napisał modem Zobacz post
    A co sądzicie o nowym citroenie C3?
    A jakie teraz stosują rozwiązania zawieszenia? Na polskich drogach nie sprawdzały się belki skrętne. Konieczność regeneracji i wymiany, która na tym polegała https://wymianatylnejbelki.pl/ była uciążliwa dla właściciela. Tak na pewno było w starszych rocznikach.

Member

Ja jestem szczesliwym posiadaczem 3-letniego merca i bardzo sobie chwale to auto. Jak do tej pory nie bylo z nim problemow. Raz jedyny zaplon odmowil wspolpracy ale po czesci dlatego ze zaczalem w nim grzebac.Na szczescie tutaj kumpel polecil mi fajne miejsce a konkretnie serwis w wawie na daimlera i tam mega szybko usuneli mi usterke. Auto kupilem wprawdzie nie z salonu ale mialo w momencie zakupu rok wiec prawie jak nowka niesmigana

Junior Member

Widzę, że coraz więcej osób decyduje się na nowe auta. I dobrze, przynajmniej człowiek od początku wie czym jeździ - co było robione, wymieniane itp. Jeśli już ktoś decyduje się na taki zakup to warto poprzyglądać się mechanikom w okolicy, bo osobiście uważam, że jeśli nowy samochód to tylko do sprawdzonego serwisu. Zresztą tutaj http://www.4tuning.pl/watro-miec-zau...s-samochodowy/ jest interesujący artykuł o tym, dlaczego warto mieć zaufany serwis samochodowy. Myślę, że warto rzucić okiem.

Senior Member

Może nie tyle na całkiem nowe ale na takie roczne czy dwuletnie auta są w cenie. Ale myślę, że tak naprawdę każdy marzy o tym aby wyjechać nowym autem z salonu chociaż to kompletnie się nie opłaca. Jeszcze nie znam osoby, którą by było stać na to aby kupić samochód za pieniądze z salonu. Raczej biorą oni kredyty z https://www.santanderconsumer.pl/kre...chodowy,1.html . A za to znam kilka osób, które kupiło za pieniądze samochód używany. Są one o wiele tańsze i dostępne cenowo większemu gronowi osób

Junior Member

Jeśli bardzo kochasz swojego męża to może warto było by odłożyć trochę więcej pieniędzy i zrobić mu prezent w postaci autosalon honda? Sądzę, że każdy facet ucieszył by sie z takiego prezentu. Ja na pewno

Junior Member

Hehe tylko kogo stać na taki prezent ? My z mężem będziemy chcieli kupić jakieś nowe rodzinne BMW bo od zawsze te samochody u nas są i nawet umówiliśmy się już w Bawaria Motors BMW na oglądanie samochodów. Wybór jednak padnie na jakieś używane auto bo będzie sporo tańsze ale w salonie nie ma obaw, że kupuje się kota w worku więc takie 3 letnie auto też na pewno będzie w świetnej kondycji.

Junior Member

Czy z salonu czy z komisu najważniejsze aby było bezwypadkowe. Aby historia pojazdu nie była ukryta wtedy nie warto kupowac samochodu. Fajny blog motoryzacyjny macie tutaj Samoch te i inne aspekty zostały tam szeroko opisane.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 4 z 5
PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia