+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Skuteczny marketing.

Junior Member

Dzisiejszym światem rządzą najbardziej rozpoznawalne marki. Odpowiednio zbudowany brand przyciąga ludzi, kusi do skorzystania z oferty. Wiele firmy wydaje grube miliony na pozycjonowanie swojej firmy na rynku na odpowiednim rozpoznawalnym dla konsumenta poziomie. Moim zdaniem dobry początek, to rzucający się w oczy znak - logo wizytówka naszej firmy. Projektowanie logo - budowanie wyszukanych i zapadających w pamięć klienta wzorców, to podstawa współczesnego marketingu. Potem już tylko strona, pozycja i wpisy brandingowe... Jeśli szukacie dobrej firmy, to znam jedną z Lublina...

Senior Member

Nie tylko duże marki, i małe wiele potrafi zdziałać. Grunt to mieć dobry pomysł na reklamę.

Junior Member

Moim zdaniem najlepszą metodą na reklamę firmy jest kampania seo , która również jest częścią pozycjonowania strony. Dzięki takiej kampanii jest budowany wizerunek firmy w sieci oraz zdobywanie wysokich pozycji na popularne w danej branży hasła kluczowe oraz sposób ich wyświetlania

Junior Member Avatar polello

O, takich właśnie porad szukałem Dzięki wielkie, bo z całą pewnością mi się to przyda
    Jeśli chcemy się zaprzyjaźnić z lasem, należy mu składać częste i pełne szacunku wizyty o różnych porach

Junior Member

A słyszeliście o takim pojęciu jak robotyzacja procesów biznesowych? Podobno outsourcing stawia właśnie na takie rozwiązania. Do tej pory rozwiązania z dziedziny robotyki i automatyki dominowały w branży produkcyjnej. Dziś coraz częściej mówi się o nich w kontekście branży usługowej i outsourcingowej. W outsourcingu najwięcej robotów i automatów wykorzystuje się w centrach finansowo-księgowych, coraz częściej także w procesach informatycznych i przy obsłudze klienta. Jeżeli chcecie poznać więcej nowinek, to odsyłam was na stronę http://pirxon.com/pl/augumentedreality/

Junior Member

Skuteczny marketing to według mnie zróżnicowane działania reklamowe. Warto postawić na reklame stacjonarną i reklame w internecie. Szczególnie ta druga może przynieść bardzo duże korzyści. Ja również zastanawiam się nad wykonaniem profesjonalnego filmu reklamowego. Znalazłam już nawet firmę od tego https://www.filmowa.pl Zrobią dla was scenariusz, montaż wszystko co niezbędne i dostaniecie już gotowy produkt

Junior Member

To by reklama była skuteczna zależy od wielu czynników. Warto każdą kampanie szczegółowo analizować tak by wychwycić jej nieprawidłowości.

Junior Member

To by reklama była skuteczna zależy od wielu czynników. Warto każdą kampanie szczegółowo analizować tak by wychwycić jej nieprawidłowości.

Junior Member

kto według was najlepiej zajmuje się marketingiem internetowym?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia