+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Zrzucenie kilogramów

Junior Member

Zrzucenie kilogramów

Cześć staram się zrzucić parę kilogramów po ciąży, ale wiecie jak to z maluszkiem bywa i jest troszkę cieżko. Także myślałam nad takim rozwiązaniem jak dietetyk internetowy Jakie macie z tym doświadczenie ? Proszę o jak najbardziej rzetelne wypowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez weramar ; 06-04-2017 o 19:31

Junior Member

Jeśli masz pewność, ze trafisz na dietetyka znającego sie na tym co robi to czemu nie Ja wolałam sie wybrać stacjonarnie - jakoś wygodniej mi było porozmawiać, podpytać co i jak i mam naprawdę świetna dietę. Dodatkowo ćwiczę codziennie po godzince i stosuje therm line forte- Therm Line Forte dla odchudzaj?cych si?| Olimp Laboratories Sp. z o. o. bo zależy mi na tym aby troszkę szybciej stracić sadełko po ciąży

Junior Member

zmień nawyki żywieniowe, zero słodyczy, i dużo ruchu, a waga poleci

Senior Member

ja chodzę do dietetyka i dzięki temu chudnę i przy tym odżywiam się zdrowo.

Junior Member

Jeżeli dietetyk jest sprawdzony to jak najbardziej możesz spróbować takiego rozwiązania. Pamiętaj jednak ,że najważniejsza jest tutaj twoja ciężka praca.

Junior Member

Dietetyk to jest jedna rzecz, ale jak ktoś chce całkiem na łatwiznę iść, to można spróbować cateringu dietetycznego. Do mnie drugi miesiąc codziennie przychodzi rano jedzenie na cały dzień - mam wyliczone ile kalorii, jakie skłądniki odżywcze itp.. Jak ktoś jest ze Śląska albo oklic to sprawdźcie sobie firmę, nazywa się Zdrowa Paczka - do mnie do Katowic akurat przywożą codziennie do pracy i muszę przyznać, ze jestem zadowolony z efektó, bo nie dość, że jest smacznie to jeszcze chudnę.

Junior Member

To prawda, no i oczywiści ćwiczenia i ćwiczenia.
    ____
    gryf-reklama.pl

Junior Member

To prawda, no i oczywiści ćwiczenia i ćwiczenia.
    ____
    gryf-reklama.pl

Junior Member

Ja to miałem przejścia z dietą. Na szczęście znalazłem coś takiego jak catering dietetyczny. Trudno jest samemu przygotowywać dietetyczne dania, bo wszyscy wiemy, że są one dość wymagające. Gdyby nie catering dietetyczny (a konkretniej: Catering dietetyczny Wroc) to bym sam nie dał rady.

Senior Member

Jeśli zastanawiasz się, czy warto wykonywać ćwiczenia w domu, czy też lepiej kupić karnet na siłownię i fitness, przeczytaj o wadach i zaletach domowego treningu i sama podejmij decyzję, gdzie wolisz ćwiczyć. http://www.gminachorzele.pl/czy-warto-cwiczyc-w-domu/

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia