+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Co aktualnie czytacie?

Junior Member

Co aktualnie czytacie?

Co aktualnie czytacie? Jakie książki możecie polecić?

Junior Member

Czytam głównie książki biznesowe, trochę też literatury faktu i książek publicystycznych. Ostatnio czytałem dość mocną książkę o życiu w więzieniu pt. "Uśmiech losu" i jak najbardziej polecam - to historia człowieka zamkniętego przez wiele lat w polskich zakładach karnych, ukazuje bezwzględny świat panujący w więzieniach.

Junior Member Avatar violaaa1

A może warto w tej sprawie popytać znajomych? Moim zdaniem to może być naprawdę bardzo dobre źródło informacji
    Nie mogłam jeść, i to nie z obawy przed utyciem, ale dlatego że dusił mnie ten chory, smutny świat. Wypełniał mnie i nie pozostawiał miejsca na jedzenie.

Member

Niestety sama ostatnio nie mam zbyt dużo czasu na czytanie ksiązek. Jednakże nigdny nie mogę odmówić sobie odwiedzenia takiego miejsca w sieci jak Sztuka Architektury. W tym przypadku oczywiście architektura jest tematem przewodnim, jednakże można tam znaleźć także wiele nowinek z branży, a nawet konkursy architektoniczne.

Junior Member

Ja akurat jestem w trakcie lektury skryptu uczelnianego o diagnostyce obrazowej :P Wybitnie ciekawa lektura, wiem

Junior Member Avatar panparowkarz1

Dobrze jest poszukać informacji na ten temat w Internecie. Moim zdaniem to jest jedno z najlepszych możliwych rozwiązań.
    Dżentelmen nie zostawia damy bez odpowiedzi.

Junior Member

Staram się czytać w każdej wolnej chwili, głównie poezję i inne podobne pozycje. Zachęcam do przeczytania "Spacerownik po świecie. Impresje, eseje" - to połączenie poezji z publikacją podróżniczą, skłania do refleksji nad poznanymi w czasie podróży ludźmi, nowymi miejscami.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia