+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Poradniki o biznesie

 1. #11
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Oct 2017
  Postów
  1

  Moja propozycją na ciekawe spędzenie czasu wolnego jest rozwijanie się biznesowo na różnych szkoleniach i spotkaniach informacyjnych. Lubię akcje, które przekazują mi interesujące informację. Ja się wybieram z moim mężem na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Jestem ciekawa co ma do powiedzenia Guinter Verheugen. Może dołączycie do nas?

 2. #12
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Aug 2016
  Postów
  9

  Bez wątpienia takie szkolenia wnoszą sporą wiedzę, ale nie zawsze jest też czas żeby w nich uczestniczyć. W mojej sytuacji to raczej książki i internet służą pomocą. Takie kompendium wiedzy w zakresie prawa odnalazłam na LexAgit Portal Prawny - Porady Prawne Online Naprawdę uczę się z tego portalu codziennie. Mam bieżące informacje dotyczące przepisów wszystkich dziedzin prawa, porady prawników, a do tego pościągałam sobie za darmo e-booki jako dodatkowe podręczniki. Świetna sprawa. Prenumeruję też prasę o tematyce biznesowej, dobra lektura na jesienne wieczory

 3. #13
  Senior Member
  Zarejestrowany
  Apr 2017
  Postów
  117

  Nom Wiki miałaś racje jest ciekawie. Cieszę się, że jestem na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017. Najbardziej spodobała mi się sesja o temacie przywództwo czy kluczowe kompetencje w epoce IV rewolucji przemysłowej.

 4. #14
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Oct 2017
  Postów
  14

  Wydaję mi się, że dobre książki pisze o biznesie Donald Trump. To konkretny praktyk z osiągnięciami. Lubię też książki Bodo Shafera. Obecnie działam sobie w logistyce i książki tych autorów mi się przydały

 5. #15
  Senior Member
  Zarejestrowany
  Apr 2016
  Postów
  167

  Ja tam nie wiem dla kogo oni wszyscy piszą te książki. Zazwyczaj są dość nudne i ciężko się je czyta. Osoba, która dopiero co wchodzi w jakiś biznes wiele rzeczy nie rozumie i wydaje się to dla niej jak czarna magia. Do tego trudno też powiedzieć po lekturze większości książek, że coś się z nich pamięta. Dlatego ja jestem zwolennikiem artykułów. Najlepiej krótkich i treściwych. W drodze do pracy przeczytałem artykuł z https://www.monevia.pl/planowanie-bu...-gospodarczej/ , który pokrótce mówi o planowaniu finansów firmy

 6. #16
  Senior Member
  Zarejestrowany
  Apr 2017
  Postów
  117

  Tak jak byłam na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017. Bardzo mi się podobał ten temat, jak również międzynarodowa cyberprzestępczość.

 7. #17
  Junior Member
  Zarejestrowany
  May 2017
  Postów
  32

  Z pewnością dużo wartościowych treści znajdziesz na portalu http://www.info-news.pl/ Sukces w biznesie odnieść można w wielu różnych branżach. Całkiem niedawno zresztą przyznawane były nagrody dla tych przedsiębiorców którzy radzą sobie najlepiej, lub też wprowadzają innowacyjne rozwiązania, przynoszące im oczywiście znaczące zyski. Jest to dosyć ważne wydarzenie medialne, a sylwetki tych, którzy zajmują czołowe miejsca przez dosyć długi czas prezentuje się później w mediach. Przy okazji też firmy biorące udział w takich plebiscytach są odpowiedni klasyfikowane, co także pozwala się zorientować na jakim etapie rozwoju obecnie mogą się one znajdować.

 8. #18
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Oct 2017
  Postów
  19

  Teraz na osoby, które chcą założyć działalności gospodarczość czeka duzo ułatwień. Kiedyś tak nie było... Można sprawdzić czy nasz biznes otrzymamy np. dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy. Jest to bezzwrotna forma pomocy dla osób bezrobotnych, które chcą wystartować z własną firmą: https://faktura.pl/finanse/jak-uzysk...z-urzedu-pracy . Poczytajcie o tym koniecznie!

 9. #19
  Senior Member
  Zarejestrowany
  Mar 2017
  Postów
  147

  Siedzisz w pokoju ze wspólnikami i od kilku godzin zastanawiacie się nad nazwą nowej firmy. Ciekawe wskazówki czym się kierować znajdziecie na stronie http://www.matay.pl/jak-wymyslic-dob...atywny-naming/ . Chyba każdy ma z tym problem jeśli decyduje się na własną działalność.

 10. #20
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Jan 2018
  Postów
  1

  Wygląda to całkiem fajnie - moim zdaniem warto poczytać!

  _____________
  sklep wędkarski

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.0 RC2