+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Wyjazd na wakacje a pies

Junior Member

Wyjazd na wakacje a pies

Witam serdecznie,
    mam pytanie - gdzie zostawiacie swoje czworonogi kiedy wyjeżdżacie na jakieś dalsze wakacje? My w tym roku jedziemy do Chorwacji i właśnie mamy dylemat - czy lepiej zostawić psa w Pensjonacie dla Psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, gdzie psy mają opiekę psiej psycholożki, czy lepiej zostawić go pod opieką znajomej?

Junior Member

Po naszych wakacjach pozostały tylko wspomnienia a naszego pupila zostawiliśmy w psim hotelu. Źle mu nie było bo obsługa zadbała nawet o to, żeby piesek dostawał arthrovet collagen z vetexpert, który korzystnie wpływa na jego nie najmłodsze już stawy. Tylko ta tęsknota. W przyszłym roku poważnie się zastanowię czy nie zabrać psa ze sobą.

Junior Member

hotel dla zwierzat

Junior Member

Ja zostawiam u rodziców pieska

Junior Member

Mam psa i kupuję ostatnio karmy Happy Dog (https://www.naszezoo.pl/pl/c/Happy-Dog/157). Są super, bardzo zdrowe, pełnowartościowe, dzięki nim dieta zwierzaka jest dobrze zbalansowana. W składzie jest praktycznie samo mięsko, nie ma zbóż, sztucznych szkodliwych dodatków , pachnie zdrowo i tak wygląda, a no i pies się zajada.

Junior Member

Też polecam ten hotel, dobry tani i wygodni.

Junior Member

Dlatego też lepiej mieć małe pieski albo wgl jakieś zwierzęta klatkowe Z takimi nigdy nie ma problemu praktycznie zawsze możesz podrzucić je komuś z rodziny czy tez sąsiadowi. Ja dosyć często podrzucam tak mojego chomika. Nie jest z nim za dużo pracy, wystarczy czasem ściółkę wymienić. Oczywiście też karmę musze sąsiadowi podrzucić, bo mój chomik byle czego nie je ;D Od jakiegoś czasu zamawiam dla niego specjalną karmę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-930 bogatą z zboża, warzywa i owoce

Junior Member

Przeważnie jeżdżę na wakacje autem (Chorwacja, Hiszpania, Włochy), także pieska zabieram ze sobą. Czasami zdarzają się dalsze podróże wtedy pies trafia do wujka

Junior Member Avatar BettyMons

Zawsze najlepiej zostawić czworonoga pod opieką zaufanego znajomego. Najlepsze rozwiązanie. W ostateczności pozostają hotele dla psów.
    Rano wstaje wcześnie, budzi mnie słońce letnie. Mało wychodzę z pracowni. Mimo to dzień się zniża ku wieczorowi szybko. Zmęczenie mija dopiero nocą. Tam wszędzie poza mną tyle życia.

Junior Member

Są specjalne usługi odpowiadające za "hotel" dla psów.
    Tabletki Triapidix 300 https://idealneodchudzanie.pl/triapidix300/ na odchudzanie.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia