+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Krzesła do kuchni w firmie.

Member

Krzesła do kuchni w firmie.

Urządzamy kuchnie w firmie (po raz pierwszy) i teraz pytanie czy jest sens inwestować w stół i krzesła? Czy może jednak uostępnić miejsce i niech pracownicy jedzą przy biurku? Każdy ma swoje więc nie powinno być z tym problemu jeśli jednak krzesła to jakie - https://www.centrumkrzesel.pl/kuchnia-/138/c gdzieś czytałem, że najlepiej proste i niewygodne wtedy nikt nie będzie tam przesiadywał jakiś długi czas.

Junior Member

Tak naprawdę ważne żeby pasowały i były wygodne, a reszta nie ma znaczenia.
    Szukasz kursów angielskiego Lublin - zobacz!

Junior Member Avatar jackborn

Niestety, ale ja niezbyt się na tym znam. Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...
    Sufit nie jest po to, żeby ludziom dostarczać rozrywki.

Senior Member

Oprócz krzeseł, przyda się również dobra mikrofala. Ja świetny model dla siebie znalazłam w tym poradniku https://www.bomi.pl/ranking-kuchenek...-mikrofalowek/ . Sami zobaczcie które modele są godne uwagi.

Junior Member

Całkiem fajny pomysł, faktycznie

Junior Member

Cytat Napisał jackborn Zobacz post
    Niestety, ale ja niezbyt się na tym znam. Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...
    JackBorn jak zwykle pomocny. Nie wiem, ale napisze, że nie wiem, żebyście wiedzieli, że nie wiem ;/

JJusti18 taka mikrofala Twoim zdaniem dobra jest do restauracji? No chyba nie bardzo. Chyba, że prowadzi się burgerownie w kiosku.

Junior Member

Cytat Napisał jackborn Zobacz post
    JackBorn jak zwykle pomocny. Nie wiem, ale napisze, że nie wiem, żebyście wiedzieli, że nie wiem ;/

JJusti18 taka mikrofala Twoim zdaniem dobra jest do restauracji? No chyba nie bardzo. Chyba, że prowadzi się burgerownie w kiosku.

Junior Member

Są specjalne sklepy z gotowymi meblami do firmy. Na pewno znajdziecie tam spory ich wybór. Choć kuchnia jest takim pomieszczeniem gdzie możecie odstąpić od takich typowo biurowych - surowych i praktycznych mebli i postawić na jakieś cieple i designerskie meble. U nas w kuchni są nawet fajne dodatki dekoracyjne Szef zamawiał je w sklepie https://desideradesign.pl/kategoria/kuchnia Mamy bardzo fajny zegar i parę własnie ocieplających elementów do kuchni. Może też tak zaaranżujecie swoje kuchnie firmowe?

Junior Member

koniecznie ! najlepiej i taiej w ikei ale musza byc !

Member

My krzesła kupowaliśmy w firmie z Radomska, która ma naprawdę ekstra meble Przede wszystkim są solidne, a na tym nam najbardziej zależało. krzesła do kuchni to bardzo ważna sprawa, bo przecież służą nam podczas spożywania posiłków. My postawiliśmy na tradycyjne, tapicerowane krzesła, dzięki którym zawsze jest nam wygodnie Nie warto kupować pierwszych lepszych i byle jakich krzeseł, bo niestety takie są zazwyczaj bardzo niewygodne, nie wspominając już o wyglądzie i stylu!

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia