+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dzieci i komputery - czy to bezpieczne?

Junior Member

Dzieci i komputery - czy to bezpieczne?

Czy nie macie sprawdzonego sposobu na to jak skusić maluchy do uczenia się dodatkowo w domu. Próbowałem rozwiązywać z nimi zadania domowe i inne szarady ale nie są nimi zaabsorbowani. Kilka dni temu na taki post: Nauka przez zabaw Co sądzicie o takich takich sposobach nauki?

Junior Member

Jeśli jesteście już w ciąży i szukacie pomału wielu ubrań i dodatków dla swoich maluchów to osobiście polecam sklep internetowy Szafa Bobasa, kupiłam tam ostatnio dobrej jakości zabawki dla niemowlaków w super cenie. Porównywałam ofertę z innymi sklepami i posiadają większy wybór i mniejsze ceny, rewelacyjny sklep dla każdej mamy !

Senior Member

Komputer nie jest niebezpieczny dla dziecka. Po prostu trzeba rozsądnie mu go "wydzielać".

Senior Member

Jak nie jest bezpieczny? A kontrola rodzicielska? Myślę, że wszystko z zachowaniem umiaru jest dobre. Ja zwróciłabym jednak uwagę na dobór sprzętu. Warto wiedzieć przed zakupem całego zestawu jaki na przykład warto byłby kupić monitor https://www.bomi.pl/ranking-monitoro...ych-monitorow/. Niby wydaje się to proste, ale jak zwrócimy na poszczególne parametry i funkcje wtedy już jest gorzej z wyborem. Warto więc dowiedzieć się czegoś więcej w tym zakresie.

Junior Member

My kiedyś funkcjonowaliśmy bez komputerów, telefonów, tabletów etc. i mam wrażenie, że nasze życie było bardziej kolorowe, wesołe, a przede wszystkim nabyliśmy masę umiejętności, której komputer nie jest nam w stanie zapewnić. Cóż w obecnym stylu życia ciężko jest wyeliminować urządzenia mobilne, komputery itp. Nie możemy całkiem zakazać używania takiego sprzętu przez dzieci, ale musimy kontrolować poczynania, przede wszystkim jeśli w grę wchodzi internet.

Junior Member

Cytat Napisał fitAlberta Zobacz post
    My kiedyś funkcjonowaliśmy bez komputerów, telefonów, tabletów etc. i mam wrażenie, że nasze życie było bardziej kolorowe, wesołe, a przede wszystkim nabyliśmy masę umiejętności, której komputer nie jest nam w stanie zapewnić. Cóż w obecnym stylu życia ciężko jest wyeliminować urządzenia mobilne, komputery itp. Nie możemy całkiem zakazać używania takiego sprzętu przez dzieci, ale musimy kontrolować poczynania, przede wszystkim jeśli w grę wchodzi internet.
    Sorry - ale to pierdzielenie głupot. Jak rodzic nie ma i nie chce mieć czasu, żeby go poświęcić dzieciom na kreatywne zabawy - które sorry, ale musi sam wymyślić, bo jest rodzicem - to potem tak się kończy.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia