+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [QUMAK]: Qumak po kwartale

Senior Member

[QUMAK]: Qumak po kwartale

Półtora miliona złotych – taki był zysk netto firmy Qumak za pierwszy kwartał roku 2014. Wypracowany został on przy obrotach na poziomie 132,83 mln zł, stanowiących ponad 130 proc. kwoty notowanej rok wcześniej w analogicznym okresie:

Qumak po kwartale

Moderator Avatar naskalnik

Tak jak patrze na QUMAK to i dywidenda była zacna po 1zł (oczywiście to przeszłość)
    ale o Na spółki IT spadnie deszcz kasy jest sporo - kasy do wydanie w przedziale do 2020 można już myśleć długo terminowo ładować się przy tych cenach za Qumak nie dla 3 czy 30 groszu tu idzie o większą stawkę myślę że to już ten moment ... A czy spadnie do 1.63 -1.95 ma to tylko znacznie jako szum wykresu .... To bezstresowo morzę być fajna LOKATA na 2018-2020
    ------- Pozdrawiam a jaki scenariusz napisze życie się okaże ja już na pokładzie coś już "łyknąłem" na przyszłość ...
    Powodzenia i udanych zakupów

Myślę że będzie OK IT-

Tak jak patrze na QUMAK to i dywidenda była zacna po 1zł (oczywiście to przeszłość)
    Czy Na spółki IT spadnie deszcz kasy a jest sporo - kasy do wydanie w przedziale do 2020 EU czy już można myśleć długo terminowo ładować się przy tych cenach za Qumak To bezstresowo morzę być fajna LOKAT na lata 2018-2020
    ------- Pozdrawiam a jaki scenariusz napisze życie cena dziś koło 2.10 chyba czas wskakiwać na pokład ....

Pozdrawiam i udanch zakupów

Myślę że będzie OK IT-

Trafiony !Bingo !

Junior Member

xxxxxx oooooooo

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia