+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Analiza indeksow i kontraktow opinia

Junior Member

Analiza indeksow i kontraktow opinia

Według mnie cena 160 zł to gruba przesada . Poziom analiz maleje jednocześnie ze wzrostem cen za analizy. Kupiłem abonament na 3 miesiące w cenie 170zł (abonament sie już skonczył) i dobrze ,że się nie kierowałem tymi analizami podczas swoich inwestycji ,bo dużo bym stracił. Jestem oczywiście bardzo nie zadowolony poziomem ostatnich analiz. Wcześniejsze analizy były na wyższym poziomie. Według mnie ktoś tu sobie nie radzi z nowym system na Fw20 . Mowa o systemie autorskim pana R. Minera. Sam przeczytałem książkę pana Minera. Inwestowałem tak jak to było opisane w książce z duża skutecznością. W mojej opinii analizy prowadzone przez Infoinwestor :: pokazujemy jak zarabia wprowadzają w błąd. Na koniec prosiłbym o większe zaangażowanie do prowadzenia analiz na FW20 ,albo powrót do 40zł za miesiąc. Pozdrawiam Michał Solnikowski

Senior Member

Moim zdaniem analizy wciąż są na wysokim poziomie, a skuteczność ich wynika wyłącznie w zachowania rynku i sposobu zawierania transakcji. Rynek jest rozregulowany, każdy idzie swoim torem, trudno zweryfikować strategię i dostosować ją do wydarzeń rynkowych w oparciu o Swing Trading przy komunikacji 1-2 dziennie. Proszę zauważyć, ze to co opisujemy jest zawsze wykonane, niezależnie od wyniku transakcji. Nie podajemy nic ex-post.

Często w analizach pojawia się sugestia strategii daytrading i tu dużo zależy od umiejętności i doświadczenia osoby, która czyta analizę. Okres ostatniego miesiąca nie może być powodem zanegowania wyników i skuteczności metody, która jest stosowana już od ponad 1,5 roku.

Uważam, że opinia o wprowadzaniu analiz w błąd jest Pana subiektywną oceną. Jeżeli dzięki metodzie Roberta Minera osiaga Pan wyniki lepsze niż prezentowane przez nas, to proszę o podzielenie się wnioskami z obserwacji rynku. Sposób dokonywania interpretacji zachowania FW20 równiez może być pomocny. Dlatego proszę w kolejnych wpisach, jeżeli chce się Pan podzielić swoją skutecznością, opisać sposób zawierania transakcji. Liczę na wpis przed zawarciem transakcji, a nie ex-post.
    mój sposób na rynek: GWR

Junior Member

Czy ten wątek już na dobre umarł?

Junior Member

Moim zdaniem analiza techniczna jest bardzo przydatna w zarządzaniu środkami.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia