+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: ATENDE SA Podpisanie znaczącej umowy 66 mln zł łał

 1. #1
  Moderator Avatar naskalnik
  Zarejestrowany
  Feb 2011
  Skąd
  Polska
  Postów
  718

  ATENDE SA Podpisanie znaczącej umowy 66 mln zł łał

  ATENDE SA Podpisanie znaczącej umowy
  --------------------------------------------------------------------------------
  30.06. Warszawa (PAP/ESPI) - Raport bieżący 12/2015
  Zarząd Atende S.A. ("Spółka") informuje, że dnia 30 czerwca 2015 r. podpisana została Umowa na budowę i wdrożenie centrów danych, ośrodków przetwarzania i archiwizacji danych (dalej "Umowa") pomiędzy Spółką a Resortowym Centrum Zarządzania Sieciami i Usługami Teleinformatycznymi (dalej "Zamawiający"). Wartość umowy wynosi 66,4 mln zł brutto. Warunki Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.
  Przedmiotem umowy jest dostawa platformy wirtualizacji, rozbudowa istniejącej platformy wirtualizacji oraz dostawa sprzętu i oprogramowania do archiwum dokumentów elektronicznych, wraz z usługami instalacji, wdrożenia, serwisu i szkolenia. Termin wykonania umowy w zakresie wykonania wdrożenia został określony na 15 grudnia 2016 r. Wykonawca zamówienia będzie realizował serwis gwarancyjny przez 36 miesięcy.
  Umowa określa kary umowne za odstąpienie Zamawiającego od Umowy z powodu okoliczności, za które odpowiada wykonawca w wysokości 20% wartości brutto Umowy, za opóźnienie w wykonaniu całości przedmiotu Umowy w wysokości 0,2% wartości brutto Umowy za każdy dzień opóźnienia oraz za niewykonanie w terminie zobowiązań gwarancyjnych wynikających z Umowy w wysokości 2 000 zł brutto za każdy dzień opóźnienia. Postanowienia dotyczące kar umownych nie wyłączają prawa Zamawiającego do dochodzenia odszkodowania na zasadach ogólnych kodeksu cywilnego.
  Kryterium uznania umowy za znaczącą jest przekroczenie kwoty 10% wartości przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Emitenta za okres ostatnich czterech kwartałów obrotowych, które wyniosły 213 558 tys. zł.

 2. #2
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Jun 2016
  Postów
  0

  !!!!!!!!!!!!!! .....................

 3. #3
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Jul 2016
  Postów
  0

  ;d;d;d;d !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.0 RC2