+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 122

Temat: [lubawa]: Lubawa

Moderator Avatar naskalnik

Witam witam jestem na Lubawie ostatnio sporo się dzieje jestem na pokładzie mam nadzieje ze spółka szykuję sie do dalszej podróży na szczyty Jak tam wasze spostrzeżenia dotyczące analizy Technicznej

pozdrawiamil] Jutro tesstt sypania ??? USA na minus
    Ostatnio edytowane przez naskalnik ; 22-02-2011 o 22:51

Lubawa max 1.62 min 1.50 amplituda spora

Kurcze Kurcze dziś miałem szanse sprzedać po 1.61 spokojnie ale wstrzymałem się z tą decyzją liczę na przebicie 1.64 i atak na nowy szczyt a to moze być o wiele więcej podobnie jak Lccorp pięknie dziś wyskoczył powyżej 1.60 i liczę ze podobnie będzie z Luabwą tylko ona jest w o tyle w w lepszej sytuacji przynajmniej mi się tak wydaje że przebija szczyt a Lccorp jak wiemy szczyt jeszcze daleko 2.07 i moze to i dobrze... Czekam na jakąś analizę AT Lubawy no i pozdrawiam ciekawe co jutro atak na szczyt czy odczekamy trochę Pozdrawiam analityków AT [
    Ostatnio edytowane przez naskalnik ; 23-02-2011 o 19:18

a ,A, Mam pytanie chciałbym wprowadzić zdjęcie z mojej analizy technicznej jak to się robi na stronie proszę o kontakt bo jakieś strony www mi się pokazują nie kapuję a ja mam foto z notowań i kreski

Senior Member

Wpisujesz tekst, potem wybierasz "Zaawansowana edycja", dalej ikonę jak na obrazku. Jak otworzy Ci się okno, to wskazujesz plik jaki chcesz dodać. I to wszystko.

Lubawa max 1.74 min 1.59 amplituda spora

Nie za ciekawie to wygląda spójrzcie sami czy to nie przypadkiem podwójny szczyt na wykresie liniowym no no to moze się przerodzić w korektę spróbuję dołączyć zdjęcie
    Attached Images
    Ostatnio edytowane przez naskalnik ; 25-02-2011 o 23:52

Widzę że zainteresowanie Lubawą tylko ja przejawiam dziwnie jest i pisać do siebie... sytuacja wydaje się dziwna nie wiem czy da się ją wytłumaczyć co myślicie ? kurs przebił ostatni szczyt 1.64 i to ze sporym dyskontem bo do ceny 1.74 następnie spadł do poziomu sprzed wybicia i się zaczyna mam takie wrażenie obsuwać wydaje mi się ze na siłę na małych obrotach ... No sytuacja jest dziwna AT porządne by się przydało zrobić co i jak jest teraz gdzie co i czego się spodziewać. naskalni@o2.pl bo kasa topnieje przy spadku
    Ostatnio edytowane przez naskalnik ; 01-03-2011 o 22:13

Junior Member

chcesz to mozesz miec wielu sluchaczy na bankierze ale osobiscie nie polecam bo cholota nie milosierna

Senior Member

Moje spojrzenie na LBW na wykresie 1H. Odejście od szczytu to może być korekta prosta (A i B już mamy, teraz jesteśmy w trakcie C).
    Attached Images

No to ładnie też mi się tak wydaje tylko czy zejdziemy do 1.45 ciekawe wydaje mi się ze wczorajszy zejście poniżej 1,53 było już min ale jak to na giełdzie wszytko jest możliwe ja czeka na trwałe przebicie 1.62 i atak na 1.74 to spowoduje a tak poza tym to widzę tę spółkę juz w okolicach cenowych tak jak hawe skotan czy krezus, lena to będą jej poziomy począwszy po przebiciu 2 zł tak myślę, obecnie trzeba będzie jeszcze poczekać no bo przecież jesteśmy na poziomie 1,55 z możliwą jeszcze korektą w dół czytaj powyżej post...

Ja mam nadzieje ze ruch C zakończony

Ciekawe czy ju� mo�na powiedzie� o zako�czeniu fali C no bo jakby jutro by�by wzrost to rozumie� by mo�na ze ju� po korekcie prostej dzisiejszy "ma�y m�otek" tak mi si� wydaje czekamy na jutro oby do g�ry bo to zawsze lepszy nastr�j

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 13
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia