+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 13
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 122

Temat: [lubawa]: Lubawa

Moderator Avatar naskalnik

Ciekawe czy już można powiedzieć o zakończeniu fali C no bo jakby jutro byłby wzrost to rozumieć by można ze już po korekcie prostej dzisiejszy "mały młotek" tak mi się wydaje mógłby już mała jaskółka czekamy na jutro oby do góry bo to zawsze lepszy nastrój

Dywagacje ciąg dalszy

Obecnie mamy korektę po zwyżce do 1.74 czekamy na ponowny atak z jakiego poziomu ?

to się stanie wydawać by się mogło że już zaliczyliśmy dołek 1.52 dziś testowanie ponownego spadku ale mieliśmy ułatwioną sprawę bo było ogólnie bardzo pozytywnie myślę ze jutro będzie znaczący dzień co dalej jak będziemy dalej spadać to przebijemy z powodzeniem 1.52 i lecimy dalej 1,46 1.42 ale ten epizod wydaje mi się jakoś mało realny ale to giełda tu wszystko wchodzi w rachubę czekamy na rekomendację albo sygnał kupna atak na 1.65 w razie jego widzę próbę sforsowania 1.74 w razie przebicia 2 zł to kwestia chwili przewiduję przyspieszenie wiara w zrosty.....

Z At Intradey wnioskuję ze zrobił się trójkąt zwężający czekamy teraz na wyjście !!!! 3 linie poziome wskazują na opory 1 2 3
    Attached Images

Senior Member

Cytat Napisał Renton_DM Zobacz post
    Moje spojrzenie na LBW na wykresie 1H. Odejście od szczytu to może być korekta prosta (A i B już mamy, teraz jesteśmy w trakcie C).
    Target dla korekty prostej został zrealizowany. Teraz czas na sygnał

No mamy szanse wczoraj tak mi się wydaje mieliśmy podwójne dno krótko terminowe moze się odbijemy chociaż atmosfera nie pozwala ale cos przecież rosnąć moze może to będzie Lubawa... O podwójnym dołku mówię 1.46 dziś lekkie odbicie do 1.51 czas na dalsze wzrosty ....

wsparcie 1.46 przebicie lecimy w dół opór 1.57-1.62 w razie przebicia atak na szczyt 1.74

Pięknie chodzi dotknęliśmy 1.60 z powrotem na 1,55 zamkniecie 1.58 chodzi pięknie w kanale... spodziewam się możliwego zejścia chwilowego w okolice 1.53 i ponowny atak na 1.62 ciekawie szansa jest również z możliwością otwarcia z luką na 1,60 i odejście wyżej to spowodowało by sporę przyspieszenie i atak ..... Poczekamy zobaczymy wydaje się ze spółka mocna

No i luka była otwarcie 1.60 ale coś nie tak jak by komuś nie zależało na ciągnięciu dalej do góry i w zasadzie dziś nie działo się nic poza otwarciem ono sporo nerwowe bo mogło się skończyć atakiem na 1,62 dziś zamknięcie na 1,59 ładnie czekamy na biorącego jak czekamy co dalej,.... spółka nadal mocna czekamy na dalszy rozwój sytuacji co i jak dalej ciekawe

Wygląda na to że Lubawa zmierza ku korekcie wsparcie mocniejsze 1.52 ale nie wydaje mi się byśmy tam zeszli dziś no ale to giełda wszystko jest możliwe krótko terminowe Wsparcie już działa 1.56 od dwóch dni ładują niewielkimi ilościami w razie jego przebicia możliwe zejście w okolice 1.53-1.52 utrzymanie tych poziomów określa spółkę jako pro-wzrostową to te poziomy powyżej 1,54 dają szanse na dalsze wzrosty w razie przebicia dalszych wsparć 1.53-1.52 popyt powinien pojawić się jak poprzednio dwukrotnie przy poziomach, 1.46-1.48. Poranny Atak na 1.60 jak i wczorajszy się nie udał lekka frustracja pojawia się i spadek lekki jest ,,, w razie przebicia 1.62 droga na wyżyny otwarta cel 1,74 przebicie 1,87-1,92 pozwoli na przyspieszenie by przebić poziom 2 zł psychologiczne 2 zł . Pozdrawiam udanych zakupów... naskalnik@o2.pl
    Ostatnio edytowane przez naskalnik ; 22-03-2011 o 11:46

Sytuacja po zamknięciu no zapewne nikt się nie spodziewał takiej końcówki zamknięcie 1.57 gdzie przez większość dnia spółka dołowana a na zakończeniu bez problemu zamknięcie 1.57 sytuacja wraca do stanu z powyżej mojej analizy patrz opis z `10.34

no to do-zobaczenia jutro ciekawe co się będzie dalej działo

No i juz czas na nowe rozdanie wydaje się ze jestem tu sam >> czyżbym nadal pisał do siebie >>> Moze chociaż moderator coś do mnie odpowie spółka nie jest taka nudna żeby nic się tu nie działo... zwłaszcza że można zarobić s półeczka cały czas w trendzie wzrostowym i to nie byle jakim blisko oporów nowych by nowe szczyty zaliczyć jest i może być lepiej jeszcze lepiej warto zwrócić uwagę w swoich analizach pro-wzrostowych wydaje się że warto szkoda by było by ominąć taką s półeczkę

Pozdrawiam i polecam

AT również by było miło usłyszeć nowe specjalistów z kreskami Pozdrawiam zespól .... naskalnik@o2.pl

Senior Member

Dzięki za wpisy, nie poddawaj się, analiza: Czekamy na wybicie 1,62 PLN, powinno to wymusić dynamiczny ruch w górę z pierwszym oporem na 1,7 PLN (równość fal), kolejny to już szczyt 1,74 PLN. Jeżeli podaż zatrzyma atak, to niestety trzeba będzie myśleć o redukcji zaangażowania bo struktura korekty może się rozbudować (zaznaczone w nawiasach fale korekty ze złożoną płaską B - struktura 3,3,5). Wskaźnik jest po stronie popytu, więc ruch up powinien przyjść.
    Attached Images

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 13
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia