+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: [mirbud]: Mirbud

Senior Member Avatar PawelB

Delikatnie rośnie po informacji o wygraniu przetargu. Ja myślę, że dodatkowo na to wpływa technika, bo wygląda to na jakiś układ korekcyjny i za chwile powinno być wyżej.

Senior Member

Podejście pod maksimum z wakacji. Dość silny dzisiaj, czyżby szykował się do kolejnego ruchu w górę wybijając konsolidację?

Senior Member

Od kilki dni rysują dolne cienie, tak więc popyt wyciąga kurs. Chyba nie pokazał jeszcze pazurków Czekam na wybicie ostatniego szczytu i atakuję.

Senior Member

Dawno nic się nie działo na wątku ale ostatnie dni to ponowne zainteresowanie spółką. Jak oceniacie ją pod względem możliwości kupna, warto czy może odpuścić sobie. Sporo spadła.

Senior Member

Czy na tej spółce nie bedzie jakiejś niemiłej niespodzianki. Wczoraj kurs zszedł poniżej ceny z debiutu w 2008 roku. A dzisiaj jeszcze dokłada kolejne minusy.

Senior Member

Coś jest na rzeczy. Wczoraj nowe minimum historyczne, a w ogóle nie widać jakiś oznak poprawy. Chyba się źle dzieje w spółce, ale jak zwykle inwestorzy dowiedzą się o tym ostatni bo na początku muszą wyjść ci, którzy coś wiedzą.

Moderator Avatar naskalnik

Piękny kontrakt i od razu do góry spółka z perspektywą na zmianę trendu na wzrostowy.... może się ktoś pokusi się o analizę techniczną
    Attached Images
    Ostatnio edytowane przez naskalnik ; 31-10-2012 o 20:29

Senior Member Avatar snake

a kysz.. a analizowałem sobie tę spółeczkę w wtorek. OK a kysz. Sytuacja wygląda następująco, spółka w kanale wzrostowym po przebiciu aktywacja ok 1,5zł
    Attached Images

Senior Member

Ładny dynamiczny trend. Przy wiekszej korekcie, a takiej się spodziewam, trzeba wchodzić.

Moderator Avatar naskalnik

Pięknie Konrad.jawor go wyczułeś luknij sobie na Igrupa coś czuję że na nim będzie odlot !!!!!!!!!! no myślę że na mirbudzie to jeszcze może spaść dalej co myślisz

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia