+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 16
1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 157

Temat: [kghm]: Kghm

Senior Member

[kghm]: Kghm

Nowe maksimum ceny. Pytanie brzmi - jak wysoko może jeszcze urosnąć.

Senior Member

Od czasu ostatniego wpisu na wykresie powstała korekta. Układ wskazuje, że wybicie maksimum powinno doprowadzić do powstania nowej falki wzrostowej z sygnałem kupna na świeczce wybijającej. Przyznam się, nie lubię KGH - zbyt wiele zależy od czynników, o których decydują idiotyczne komentarze z rynku surowców (przykład z dzisiaj).

Senior Member

Surowiec słabo to i KGH pewnie dostanie więcej (czyżby nagle popyt w Chinach się skończył i inwestorzy przestali wierzyć w pomoc dla Grecji - odsyłam do linku w poście wyżej, ciekawy) . Wsparcie 98 PLN.

Senior Member

Spółka wypłaci 3 PLN dywidendy za 2009, taką decyzję podjęto na WZA. To niska wartość w stosunku do poprzednich lat kiedy wypłaty były dwucyfrowe

Senior Member

KGH zszedł dzisiaj poniżej średniej 200. sesyjnej na dość sporych obrotach. Od kilku sesji obowiązuje pozycja krótka (analiza na stronie z 10.05). Ostatnie zejście poniżej tej średniej było pułapką, zobaczymy jak będzie teraz. Według mnie możliwe odbicie, wstępny sygnał potwierdzający to wyjście powyżej 98 PLN.

DT
    DT jest nieaktywny
    Super Moderator Avatar DT

no i impuls raczej gotowy zgodnie z analizą ze strony głównej przy cenie 103zł to teraz może faktycznie czas na korektę

Senior Member

Poziom 98 PLN jak na razie intraday osiągnięty. Teraz potrzeba ceny zamknięcia powyżej tego poziomu.

DJ
    DJ jest nieaktywny
    Senior Member

Cytat Napisał Renton_DM Zobacz post
    Poziom 98 PLN jak na razie intraday osiągnięty. Teraz potrzeba ceny zamknięcia powyżej tego poziomu.
    Witam,

Mam 2 pytania ...

1. Czy podejmujecie decyzje odnośnie kontraktów na kghm tylko poprzez analizę akcji kghm-u, czy także kontraków na kghm?

2. Jaki zakładacie scenariusz po przebiciu ceny 98 zł? mała korekta w dół do zniesienia 23,6% fibo a potem jazda w góre?

Pozdrowienia

Super Moderator Avatar InfoTrader

Ja osobiście patrzę na wykres kontraktów bo tam angażuję pieniądze. Na wykresie intra 60 min rynek się wygrzał co może oznaczać 1-3 dni korekty. Niestety jak narazie nie ma gdzie stopa ustawić dla L dlatego decyzja o pozostaniu na pozycji jest sprawą indywidualną. Natomiast po ewentualnym przystanku- korekcie powinniśmy zobaczyć kolejny ruch w górę.

DJ
    DJ jest nieaktywny
    Senior Member

Witam,

jak przewidujecie dalej notowania kghm-u?

Kupowałem dziś kontrakty na kghm, ostatni wziąłem na fix-ei, bo mam wrażenie, że już korekta sie skończyła i powinnismy polecieć w góre.
    Byłem co prawda nastawiony na głębszą korekte ale coż...

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 16
1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia