+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Temat: [synthos]: Synthos

Senior Member

Znowu pod szczytem. Chyba będą próbowali się przebijać wyżej. W piątek popyt mocno atakował.

Senior Member

Ale weszli w ruch boczny. Strasznie nudno się zrobiło, może to taka cisza przed burzą? Jak sądzicie można spodziewać się kolejnego ataku kupujących? Trochę mnie niepokoi, że jak zaczęli podwyższać ceny docelowe w rekomendacjach to kurs się zatrzymał. A to może oznaczać, że duzi mogą sprzedawać akcje.

DT
    DT jest nieaktywny
    Super Moderator Avatar DT

Jeśli jest tak jak mówisz to trzeba być ostrożnym.
    Choć patrząc na wykres nic złego tam nie widać. Można się zacząć martwić dopiero jak świeczka dzienna zamknie się poniżej 3,03

Senior Member

No a przy konsolidacji na Synthosie to nie wiele brakuje do wybicia. Dzisiaj jakieś parcie na spółki poza W20. Jeżeli się uda to jakiś mały rajd powinien być. Ostatnio nie udawał się przebić ponad 3,19 zł.

Senior Member

W końcu wybicie na mojej spółeczce. Już jestem bezpieczny i mogę przestawić stopa. Ustawiam nowy poziom i teraz niech rośnie - sky is the limit

Senior Member Avatar Larry

Po trzech wysokich świecach dzisiaj czas realizacji zysków. Dołek Trzech Białych Żołnierzy broni popytową formację chociaż zdaję sobie sprawę, że może paść. Po korekcie zobaczymy jak silny będzie Synthos. Biorąc dotychczasowe zasięgi spadków nie powinna być głęboka. Trzeba szukać newralgicznych miejsc gdzie mogą być położone zlecenia stoploss.

@Renton - gdzie może zejść, możesz napisać

Senior Member

Ale mnie zrobili. Sprzedałem akcje, a tu ruch do góry. A teraz boję się odkupić bo mi ucieka

Senior Member Avatar PawelB

Synthos rośnie chyba pod rozdmuchiwaną w prasie oczekiwaną hossę na kauczuku.

Senior Member

Kurs nieźle spadł, pokonany dołek z 31-go stycznia. teraz widać jakieś zatrzymanie i równowagę. Dolny cień daje nadzieję, jednak jeżeli dalej będą się nasilały negatywne emocje, to z pewnością będzie zasłaniany.

Senior Member Avatar KKamil

Kolejna sesja wyprzedaży. Trzeba poczekać bo rysuje się korekta i jak na razie trudno powiedzieć jaki będzie jej kształt. Ja stoję z boku i się przyglądam co powstanie.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 6
PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia