+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Kryptowaluta czy ktoś słyszał?

Junior Member

Kryptowaluta czy ktoś słyszał?

Witam jakiś czas temu zainwestowałem 530€ w kryptowalute OneCoin. Jak kupowałem kosztowała 3.9€ dzisiaj 5.65€ czyli całkiem nieźle, chciałbym zainwestować więcej, ale troche się cykam.

Czy ktoś miał już z tym doczynienia?

Tutaj macie więcej info O Kryptowalucie
    Napiszcie co sądzicie.

Pozdrawiam Ariel

Junior Member

No bardzo dobrą kryptowalutą jest Bitcoin, jednak ja wolę inwestować w Forex ECN Domu Maklerskiego mBanku. Jest to ciekawsze i dające realniejsze zyski rozwiązanie

Junior Member

Ja słyszałam o Kryptowalucie Bitcoin. Jest ona obecnie mocno promowana w internecie. Może to być ciekawa inwestycja.

Member

Witam, a co sądzicie o pójściu jeszcze krok wyżej i własną produkcją? Znalazłem przez wyszukiwarkę serwis, który stawia serwery obliczeniowe https://retesly.pl/serwer-obliczeniowy/ czyli znają się na rzeczy i podchodzą indywidualnie do każdego zamówienia. Niestety wiąże się to z bardzo dużą inwestycją i jestem ciekaw jak to się zwróci. Ma ktoś może jakieś doświadczenie w tym temacie?
    Ostatnio edytowane przez Gorgi8 ; 08-04-2017 o 22:41

Junior Member

czescccccccccc

Junior Member

No Bitcoiny, kiedyś ktoś zainwestował z 1000 zł to teraz jest milionerem, nikt nie wiedział, że tak to skoczy do góry

Junior Member

Wszystkie kryptowaluty kiedyś runą

Junior Member Avatar lakalte

Dokładnie - ten wzrost nie utrzyma się zbyt długo i wielu ludzi po prostu będzie na minusie, zbankrutują.
    Babka płesznik na oczyszczanie organizmu - http://regeneracja-watroby.pl/babka-...enie-organizmu

Junior Member

Kryptowaluty były i nadal są dobrą inwestycją i w najbliższej przyszłości raczej się to nie zmieni. Świetne sprawdzaj się też jako środek płatniczy dla osób chcących zachować anonimowość w sieci. Jeśli myślicie o kupnie bitcoinów, czy też innych kryptowalut, to zerknijcie na https://coinroom.com - to pewny, bezpieczny serwis, transakcje przebiegają szybko i sprawnie.

Junior Member

Szkoda pradu .. zaraz wszystko padnie na ryj.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia