+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: W co zainwestować

Junior Member

W co zainwestować

Słuchajcie "chłopaki" mam taką sprawę że nie wiem w co zainwestować mam już dość strat z optimusa i wasko. Nie chce nic tylko odzyskać to co straciłam.
    Może macie jakieś ciekawe propozycje?

Junior Member

moze vedia 92 grosze?

Junior Member

moze boryszew widac przeciecie macd

DT
    DT jest nieaktywny
    Super Moderator Avatar DT

Dziwne bo i Optimus i Wasko mocno rosły to jak możesz mieć stratę?
    Chyba że chciwość pchnęła Cię do zakupu prawie na szczycie. Tu żadne typy nie pomogą bo albo źle kupisz albo źle sprzedaż jeśli sama będziesz podejmowała decyzje.
    Jedyne lekarstwo jakie widzę to skorzystanie ze Spółek Prowzrostowych bez kombinowania gdzie masz podaną cenę wejścia i stopa.
    PS. Boryszew też był ostatnio z ceną 1,96zł jako aktywacja

Junior Member

bo wiszisz ...wlasnie trzeba chyba stracic zeby sie nauczyc.... jak bum nie wiedzialam ze jak akcje sa wysoko to ie kupowac poprostu nei zwracalam uwagio na wykresy to mam

Senior Member

Mi się wydaje, że inwestowanie w konkretne produkty jest uzależnione od osobowości inwestora. Jeśli ktoś lubi ryzyko i nie waha się poświęcić części swoich środków, to z pewnością zainwestuje w opcje binarne albo forex. Z kolei osoby bardziej podchodzące do inwestowania zachowawczo (należę do nich i ja) będę się obawiały utraty funduszy i postawią raczej na papiery wartościowe albo ubezpieczenia. Myślę, że z perspektywy zwłaszcza kryzysu światowego wiele osób już inwestuje tylko w sprawdzone i bezpieczne instrumenty finansowe. Jeśli chcecie się przekonać, jakie argumenty za mną jeszcze stoją, zapraszam do lektury swojego bloga - http://dzialania-wielkich-firm.blogi...-wielkich-firm

Member

Jeżeli myślisz o poważnych inwestycjach to spodoba Ci się blog http://www.powazne-inwestycje.pl/ Realizacja planów inwestycyjnych może być bardzo prosta i wystarczy jedynie racjonalnie zrozumieć fakt, iż to systematyczne oszczędzanie ma kolosalne znaczenie. Każdy młody człowiek powinien poznać od poszewki pewne fundusze inwestycyjne. Ważne jest zdobycie rzetelnej wiedzy, rozmawianie z doradcami inwestycyjnymi i podejmowanie innych aktywności oszczędnościowych.

Junior Member
    https://procredito.pl/konta-bankowe/konto-bankowe-przez-internet

Jaką masz kwotę do inwestycji? Może jakieś akcje?
    POMARANCZE

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia