+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Szkolenia z inwestowania na giełdzie

Junior Member

A wiecie, że w Łodzi organizowane jest Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017? W programie między innymi będzie wykład o współpracy z inwestorami i działaniem na giełdzie. Jedziecie? Z tego co wiem gościem ma być też Krzysztof Kwiatkowski Prezes NIK czy Włodzimierz Cimoszewicz. Chętnie się z nimi spotkam.

Junior Member

A może słyszeliście o Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie 2017? Jutro ostatni dzień tego ważnego wydarzenia. Może przyjdziecie?

Junior Member

ja kiedys chciałem z czegoś takiego skorzystać, bo to naprawde fajna sprawa

Senior Member

Ja tam uważam, że równie dobrze można wejść na http://www.szkolenia-biznes.com.pl/ i poczytać za darmo artykuły o inwestowaniu. Albo można wejść na inne strony i to właśnie z nich nauczyć się trochę o tym jak inwestować, jak poruszać się na giełdzie. Nie ma sensu za to płacić. W necie jest wszystko i z niewielką siłą samozaparcia można się samemu wszystkiego nauczyć. Choć nie powiem czasem pojechanie i posłuchanie takich doświadczonych osób tez jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ale moim zdaniem nie ma w tym sensu jak się nie zna na sprawie. Bo tak to się będzie siedzieć jak na ruskim kazaniu i nic się nie będzie rozumieć.

Junior Member

Jeżeli chodzi o szkolenia to jeśli masz możliwość uczestnictwa w nich to korzystaj z tego. Warto inwestować we własny rozwój. Jeżeli nie wiesz na jakie szkolenie iść to może postaw na ich http://www.projektgamma.pl/szkolenia...te/sprzedazowe szkolenie sprzedażowe. Myślę, że może Ci się ono przydać

Junior Member

Odbiegając od tematu szkoleń, szukam książki która, poszerzy moją wiedzę, a zarazem będzie napisana zrozumiałym językiem. Może ktoś z Was ma już taką za sobą i może się podzielić tą wiedzą.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia