+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: Jak to z tym zarobkiem jest

Junior Member

A sami zajmujecie się swoją księgowością jak tutaj?czy jednak lepiej zatrudnić jakieś zewnętrzne biuro rachunkowe?

Junior Member

Znajoma studentka grała na giełdzie pieniędzmi rodziców (miała zniżki jako studentka) i zrobiła z 4000 złotych ponad 11 tysięcy !! Zajęło jej to ponad rok, ale da się. Trzeba mieć sporo szczęścia myślę, oczywiście wiedza jest potrzebna, ale szczęście... to jednak szczęście

Member

Sporo jednak osób tego szczęścia nie ma i traci kasę. 1K pln to trochę mało na sukces, zazwyczaj trzeba mieć rezerwę rzędu 20-50 tysięcy, wówczas można grać agresywniej i więcej wygrywać, rekompensując porażki.

Member

A jakbym chciał kupić za mniejszą kasę, od ludzi troszkę akcji, nie byłoby taniej? Np. kupowałabym tutaj Sprzedam akcje - Mazowieckie - Polska Strefa

Junior Member

Raczej nie, nie wiadomo czy nie podróba, szkoda kasy

Member

Ok, dzięki za info, myślałem, że może coś da się zaoszczędzić.

Senior Member

Z zarobkiem, wiadomo, bywa różnie, ale można próbować wziąć sprawy w swoje ręce i rozkręcić własny biznes. Mnie od jakiegoś czasu marzy się firma transportowa, a tutaj Czy warto inwestować przeczytałam na temat dobrej jakości skrzynek i opakowań transportowych. Jeśli postawię na jakość usług, mam gwarancję, że klient będzie zadowolony i powierzy mojej firmie przewóz.
    Ostatnio edytowane przez karpatka ; 07-11-2016 o 14:36

Senior Member

Z zarobkami tak już jest, że nigdy nie jest się do końca zadowolonym. Wiele osób oprócz wynagradzania w pieniądzu, woli dostawać jakieś benefity. Warto - jako pracodawca - o tym pamiętać. A jak to wszystko ogarnąć? Na pewno pomocny w tym będzie system kafeteryjny z tej strony. Zerknijcie! To zarówno portal dla pracodawców, jak i pracowników - zwłaszcza sklep.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 2 z 2
PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia