+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: Automaty transakcyjne, Roboty do handlu na Forex

Senior Member Avatar snake

O tych 98% w ogóle nie pisze, bo oni nie dojdą do tych 2% . Ale uwierz mi jeśli uważasz cały czas że te 2 % gra bez jakichkolwiek emocji to jesteś w błędzie. Znam wypowiedzi tych 2% i sami potwierdzają że maja czasami "złe dni" typu trzy stratne zagrania, zagranie większym lotem wtedy muszą np. zrobić sobie dzień wolny a wszystko po to aby emocje nie wzięły górą.
    Reasumując robot niema z tym problemu.

Aby nie było że to jednyny powód, brak zmęczenia, sumienność założeń trading planu,gotowość 24h,i wiele innych rzeczy oczywiście działających w dwie strony.

Wiemy wszyscy jakie są wady i zalety automatów, więc niema sensu kopiować tego.
    Robot ma wyręczać nas abyśmy mieli więcej wolnego czasu otco.
    Ostatnio edytowane przez snake ; 21-03-2014 o 09:47

Junior Member

siemaaaaa siema

Junior Member

Pracuję z FxPro, ponieważ mają dla mnie wyraźne korzyści. Ten broker ma licencję w Wielkiej Brytanii, co nie jest takie łatwe. Myślę, że ta licencja dowodzi ich niezawodność. Mają też najszerszy wybór platform na rynku, a wybór narzędzi handlowych jest bardzo szeroki. Realizacja transakcji i wypłaty są również szybkie. Jestem w pełni zadowolony z jakości usług oferowanych przez tego brokera.

Junior Member

FxPro jest naprawdę dobrym brokerem i nie mam wątpliwości co do ich niezawodności. Wszystkie moje transakcje były szybko przetwarzane. Nie zauważyłem żadnych nielegalnych działań lub niewłaściwych zachowań ze strony tej firmy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia