+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3
1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: czym się kierować, gdzie szukać

Junior Member

czym się kierować, gdzie szukać

Witam

jestem początkującym graczem i do dzisiaj kierowałem się zwykłą obserwacją ceny akcji danej firmy. Jeśli cena była zaniżona w stosunku to kupowałem. Po jakimś czasie jak cena wybiła tak by mnie usatysfakcjonować to sprzedawałem. Przegrać nigdy nie przegrałem jedynie zarobiłem mniej niż chciałem lub dłużej musiałem poczekać z utopionymi pieniędzmi. Chciałbym podkręcić nieco śrubę w celu przyspieszenia zysków i ich maksymalizacji. Tu do akcji wkracza brak mojej wiedzy. W pierwszej kolejności patrze na wykres obserwuje daną spółkę, a druga kolejność(nie wiem czy słuszna) szukać o niej informacji, nowinek, wiadomości(gdzie?) czy jeśli wybiorę np. spółkę qumak, o której raczej w tv nie usłyszę to gdzie szukać tych informacji na ich stronie? Czy w tego typu spółkach darować sobie wiadomościami płynącymi od nich i raczej zająć się informacjami które rzutują na rynek it lub całą giełdę?(gdzie szukać takich).

Czekam na podpowiedź.

Junior Member

Kto nie chce zarabiać swoją przyszłość łączę z forex. Właśnie znalazłem świetną grę go4x co tydzień można wygrać 10 000zł sporo ciekawych rozwiązań i możliwości zdobywania konkretnej wiedzy.

Moderator Avatar naskalnik

świetnie ale to nie takie proste

Junior Member

Zgadzam się jest to praca na cały etat, jeśli ktoś cgce wkroczyć na Forexa i ot tak mieć zyski to jest to raczej n ierealne, trzeba się zaangażować.

Junior Member

An jak to jest z inwestowaniem np. w diamenty?zobacz tu mają dość dużą ofertę, ale nie wiem czy to jest bezpieczna lokata kapitału?

Junior Member

Zanim zaczniesz inwestować, skonsultuj się z http://auditor.sopot.pl.

Junior Member

Najlepiej szukać na platformach takich jak Gratka praca tutaj Kierowca Mi masz przykładową ofertę pracy którą mozesz tam znaleźć. Teraz najbardziej opłaca sie pracować za granicą bo są tam najlepsze zarobki.
    Wielu zanjomych wyjechało do Niemiec czy Wielkiej Brytanii bo zarobki są o wiele wyższe niż w Polsce, a koszty utrzymania nie są tak przerażające.

Member

Ja z kolei zastanawiam się nad zainwestowaniem kilkudziesięciu tysięcy na lokacie bankowej. bo to bezpieczny i dość spory zysk. Nie miałam nigdy lokaty bankowej i kompletnie nie znam się na tym produkcie bankowym. Sprawdzałam porównywarki lokat, sprawdzałam także ręcznie oferty banków i pytałam znajomych. Zastanowiła mnie ta oferta https://www.pocztowy.pl/instytucje/lokaty/ , bo bank pocztowy ma spory wybór lokat, spore oprocentowanie, a także jest na rynku od lat i na pewno jest bezpieczny, a jak pewnie wiecie w tym roku jeden z banków ogłosił upadłość. Co sądzicie o lokatach w tym banku? Jaką z nich uważacie za najlepszą?

Junior Member

Cytat Napisał bogusia5465 Zobacz post
    Zgadzam się jest to praca na cały etat, jeśli ktoś cgce wkroczyć na Forexa i ot tak mieć zyski to jest to raczej n ierealne, trzeba się zaangażować.
    A ja właśnie słyszałam już w kilku miejscach, że da się zarabiać na Forexie nie poświęcając na to zbyt wiele czasu.
    Podobno zresztą ma być o tym mowa tutaj: Multimilioner Greg Secker w Polsce! - Biznes i przedsi 30 stycznia w Warszawie. Secker uważa, że Forex może być dobrym narzędziem do stworzenia dodatkowego źródła dochodu. Może tak to własnie trzeba traktować: jak dodatkowe źródło dochodu?
    W każdym razie będzie tam też mowa o softwarze, który pozwala ograniczyć ryzyko.

Senior Member

Ja wolę zainwestować w obligacje korporacyjne.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 3
1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia