+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: inwestycja w kruszce

Junior Member
    Postw
    1

inwestycja w kruszce

Co uwaacie Panowie o tym, eby teraz zainwestowa w kruszce, a konkretniej w zoto i srebro? Patrzc na wykresy na https://mennicawroclawska.pl/ceny-zlota-i-srebra/ to ich ceny spadaj ju od jakiego czasu, a po wyborze Trumpa spadn pewnie jeszcze bardziej. Moim zdaniem jednak bdzie to tylko chwilowa panika i niedugo powinny si odbi. Czy Waszym zdaniem warto teraz zainwestowa, eby sprzeda je po tym odbiciu?

Junior Member
    Postw
    4

Nie znam si dobrze akurat na tym, ale wydaje mi si e dalej opaca si inwestowa w zoto. Zoto jest jedynym rodzajem inwestycji, ktra nie ma ryzyka niewypacalnoci czy bankructwa.

Junior Member
    Postw
    5

Inwestycja w srebro te jest opacalna, nawet lepsza ni inwestowanie w zoto. Mniejszy rynek - atwiej jest manipulowa cen srebra.

Junior Member
    Postw
    49

Cena srebra jest zmanipulowana i nikt z tym nic nie robi i nie zrobi. Odradzam inwestowanie w srebro.

Junior Member
    Postw
    49

Srebro jest inwestycj , ktra mnie najbardziej rozczarowaa. Oglnie dolina z tym srebrem.

Junior Member
    Postw
    4

A co powiecie w takim razie na inwestycj w zoto ? Jak nie srebro to moe zoto...

Junior Member
    Postw
    4

Nie znam si dobrze w tym temacie, ale znajomy cay czas mwi mi o inwestowaniu w zoto.

Junior Member Avatar hauperde
    Postw
    1

Inwestycja w zoto to najlepszy sposb na lokacj pienidzy moim zdaniem. Bezpieczny kurs zawsze si. utrzymuje, bez waha.
    Zobacz jak wyglda prawidowa profilaktyka przeciwzmarszczkowa!

Junior Member
    Postw
    5

Dokadnie jak mwi poprzednicy, inwestujc w zoto bezpiecznie lokujesz pienidze, bez moliwoci zarobku. Natomiast wejcie w spk z firmami grniczymi wydobywajcymi takie rzadkie kruszce jak REE czyli Pierwiastki ziem rzadkich jest do opacalne. Na Bieszczadach jest sporo tego i nikt tego nie rusza.

Junior Member
    Postw
    4

Hmm, zoto na pewno jest dobr inwestycj, ale bardziej jest lokat kapitau ni sposobem na zarobek. Jeeli kto chce obraca pienidzmi lepiej robi to na giedzie albo rynkach walut. Wiem, e jest to trudne i do skomplikowane, ale wystarczy poczyta w necie i wszystko si rozjania. Podsyam stronk http://million-club.pl ktra pomoga mi zacz. Potem mona nawet pomyle o jaki ksikach

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.0 RC2