+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Inwestowanie w dolary

Junior Member

Z tego co widzę. to Rosja i Chiny spiskują przeciwko dolarowi. Statystycznie wydaje mi się. że to im się nie uda. Ameryka to jest i będzie potęga. Pracę licencjacką piszę o amerykańskiej ekonomii i widzę, że ich gospodarka kwitnie.

Senior Member

A zastanawialiście się nad inwestowaniem w kredyty? Ja ostatnio trafiłam przypadkiem na platformę https://www.fastinvest.com/pl i bardzo mi się spodobała ta opcja. Myślę, że może być naprawdę świetny sposób na zarobienie dobrych pieniędzy. Z tego co zauważyłam strona jest świetnie skonstruowana i bezpieczna. Także wydaje mi się, że warto pomyśleć o takich inwestycjach.

Junior Member

Raczej zainteresowałbym się krypto.

Junior Member

Nie wiem czy inwestycja w krypto jest opłacalna, to jest w ogóle bezpieczne?

Junior Member Avatar olegg

Dolar to jedna z popularniejszych walut do inwestowania na rynku Forex.
    Mam problem z dolarem, bo nie wiem tak naprawde w jakim stanie jest amerykańska gospodarka. Z jednej strony, wiadomo - jest to mocarstwo, ale z drugiej strony drukują oni walutę na potęgę, zwiększają cały czas podaż dolara. Zwiększają tym samym inflację. Czy w związku z tym można ufać takiej walucie...
    Wprawdzie są narzędzia automatyczne i półautomatyczne jak np Harmonic scanner -> IML Harmonic Scanner | Inwestor Online
    na którym można śledzić pewne trendy, minimalizować ryzyko utraty zainwestowanych pieniędzy - ale są też różne względy mikro i makroekonomiczne które również należy brać pod uwagę.

Senior Member

Wydaje mi się, że bez specjalistycznej wiedzy takie inwestowanie nie ma większego sensu. Warto trochę poczytać, w sieci można też znaleźć darmowe kursy online na ten temat, na przykład na stronie https://www.tms.pl/. Inwestycja w waluty nie jest łatwym zadaniem i bez wiedzy w tym temacie ciężko osiągnąć jakikolwiek sukces. Ale oczywiście wszystko jest dla ludzi

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia