+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Waluty europejskie

Junior Member Avatar consmenbu

Waluty europejskie

W jakie waluty europejskie należy inwestować waszym zdaniem? Wydaje mi się, że euro może przynieść całkiem duże zyski.

Junior Member Avatar HarryKinn2

Euro a także funt brytyjski, po ostatnich wydarzeniach łatwiej przewidzieć jego kurs

Junior Member

Funt brytyjski albo Dolar Amerykański. Aczkolwiek lepiej teraz moim zdaniem inwestować w złoto.

Junior Member

Najlepiej obserwować sobie zmiany w kursach walut w takim miejscu jak to https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut i wyczaić co się najbardziej opłaca i co będzie bezpieczną inwestycją. Zanim jednak się wprawisz w to wszystko na pewno troszkę czasu minie. Jednak kto nie próbuje ten nie zyskuje

Junior Member Avatar zako

A nie lepiej udać się z tym tematem do jakiegoś specjalisty? Moim zdaniem to będzie naprawdę bardzo dobre rozwiązanie
    Jeśli twoje marzenia zaczynają się nagle spełniać, strzeż się. Bo wkrótce czeka się bolesne rozczarowanie.

Junior Member

Według mnie w kryptowaluty obecnie najlepiej. Nie tylko bitcoin ale też inne.

Junior Member Avatar olegg

Muszę powiedzieć, że obecnie na bardzo niskim poziomie pod względem cen są w zasadzie wszystkie waluty - zarówno Frank Szwajcarski, Euro jak i inne popularne jak np funt brytyjski. Jest więc to dobry moment na inwestowanie, na skupowanie walut. Potrzebne jest do tego jedynie posiadanie konta bankowego, walutowego. Na szczęście jest jeszcze kilka banków które oferują tego typu usługi po bardzo niskich kosztach - mam tutaj na myśli chociażby Nest Bank czy ING Bank Ślaski.
    Oferty ich kont walutowych można znaleźć np tutaj: http://bankowe-konta.info/porownanie-walutowe/

Junior Member

Ciężko mi się wypowiedzieć, ale muszę przyznać że to bardzo ciekawy pomysł. Do tej pory wymieniałam waluty tylko ze względów na podróże biznesowe, badź też prywatne. Gdyby ktoś był ciekawy, gdzie wymieniałm to korzystam z Kantor internetowy, walutowy | wymiana walut online . Moim zdaniem mają najlepszą z możliwych ofert, a ponadto możliwość rezerwacji kursów - warto to sprawdzić.

Junior Member Avatar Delirium

Co byście poradzili, dla kogoś, kto nie jest jeszcze obeznany w temacie? Naturalnie mówię o sobie. Zapewniam, że z przyjemnością wysłucham każdej rady.
    Być może zbieg okoliczności to bardzo powszechne zjawisko

Junior Member

A co uważacie o kredytach w innych walutach, jak na przykład we franku brytyjskim? Czy pożyczki we franku są opłacalne nawet po brexicie? Ja na tej stronie znalazłem bieżący, aktualny kurs franka i prognozy, które zazwyczaj się sprawdzają. Co uważacie o takich pożyczkach? Warto?

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia