+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Inwestycji w kryptowaluty

Junior Member

Inwestycji w kryptowaluty

Cześć, szukam brokera u którego można handlować na kryptowalutach, ostatnio większość skupia się głównie na pięciu najważniejszych: bitcoin, dash, ethereum, ripple, litecoin. A co sądzicie o bitcoinie cash? Znalazłem brokera, który go oferuje - AvaTrade - co o nim myślicie w kwestii handlu na kryptowalutach? A może znacie innego brokera, który ma również bitcoina cash na platformie?

Junior Member Avatar KacperNFS

Trzeba tylko mieć naprawdę dobre koparki kryptowalut. Tam gdzie podlinkowałem są podobno najlepsze koparki bitcoinów na świecie Warto się im bliżej przyjrzeć
    To niezwykłe, ta moc snu, która sprawia, że nasze twarze wydają się tak delikatne i niewinne, tak spokojne i bezbronne.

Junior Member

a kto obecnie tam inwestuje

Junior Member

Z tymi bitcoinami to teraz dziwna sytuacja jest... Za duże ryzyko według mnie

Junior Member

Rzeczywiście takie inwestycje mogą przynieść spory dochód, jak pokazuje chociażby skok kursu bitcoina.
    Szukasz kursów angielskiego Lublin - zobacz!

Junior Member

No ale można również wiele stracić.
    _____
    http://biznespolska.biz/forum/
    Ostatnio edytowane przez Theobald ; 11-10-2017 o 12:30

Junior Member

Wszędzie gdzie można dużo zarobić, można dużo stracić. jak ktoś woli w pewniaczki inwestować to musi albo dużo zainwestować albo słabo na tym wychodzi.

Junior Member

Uwierz, że istnieje wiele innych kryptowalut, o których nie wspomniałeś. Zalicza się do nich między innymi LISK, którego wartość na chwilę obecną spada, co zaobserwować można na wykresie https://pl.tradingview.com/chart/LSKBTC/aOvOFgGw/ - myślę, że warto jest w nią zainwestować, gdyż podejrzewam, że jej wartość za jakiś czas znów zacznie wzrastać.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia