+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: FOREX-jakiego brokera polecacie

Senior Member Avatar janusz

FOREX-jakiego brokera polecacie

W Polsce to chyba tylko Alior Bank ma platforme ECN,korzysta ktos z niej?,Wiekszosc radzi zeby unikac market maker,

Junior Member Avatar kalkula

Witam,
    Ja jestem dopiero na etapie początków z forex, można tu znaleźć fajne artykuły do poczytania. Ciekawa jestem ile czasu zajęło Wam przygotowanie teoretyczne, zanim zaczęliście grać w realu. Wiem, że to bardzo dynamiczny rynek i trzeba uczyć się cały czas, więc podzielcie się swoimi doświadczeniami i radami dla początkujących?

Testuje teraz demo z ALIORA,jak na razie super,zlecenia wchodza blyskaicznie ,nie zawiesza sie,jak tak bedzie chodzil real to bede zadowolony,mam reala BOSSAFX,czym wieksze loty tym wieksze problemy,zalety market maker,ale jak na market makera to i tak dobrze chodzi,nie ma mowy o zawieszaniu sie

Piszesz,że większość radzi żeby unikać market maker. Z czego w takim razie najlepiej korzystać? Na co zwracać uwagę wybierając?

taki artykulik znalazlem ,poczytaj co to ECN a market maker
    Perspektywy broker

Junior Member Avatar e-go4x

Wybierając platformę warto sprawdzić jaki jest minimalny depozyt jaki musimy wpłacić, by móc grać. Jest to ważne dla osób, które na starcie nie dysponują dużą gotówką. Inna sprawą, szczególnie dla tych co czują że jeszcze nie mają odpowiedniego doświadczenia i boją się strat jest możliwość gry na mikrolotach. Dzięki temu ograniczamy potencjalne straty.

Dobrą opcją jest możliwość sprawdzenia danej platformy w formie wersji demo.

Jedna z lepszych definicji Market Makera: "Platformy Maret Maker kojarzą jedynie ze sobą przeciwstawne oferty klientów wewnątrz własnego biura i tylko większe nieskojarzone zlecenia wychodzą poza wewnętrzny dealing room i zawierane są na globalnym rynku Forex. Inwestor składający zlecenie na platformie market makera nie zawiera transakcji bezpośrednio z innym klientem, powoduje jedynie zawarcie transakcji odwrotnej przez brokera (market makera) z danym inwestorem."

Wysokość minimalnego depozytu, zwłaszcza w początkowej fazie jest dla gracza bardzo istotna, z pewnością będzie to jedno z głównych zalet przy wyborze platformy. A wybór wcale łatwy nie jest. Jeszcze na poważnie o tym temacie nie myślałam, ale trzeba będzie powoli się rozejrzeć, bo najlepszą nauką jest praktyka i analiza własnych posunięć.

Junior Member

To nie o brokerze, ale warto o tym napisać bo teraz dopiero widać, że forex nie jest taki łatwy jak reklamują go instytucje. Dużo zarabiają traderzy w reklamach i firmy brokerskie. Oto relacja z występu mocno reklamowanego Birga, który grał na rachunku 1 mln EUR, a zarobił ... -300 EUR. W końcu organizatorzy przedłuzyli trading mistrza, który zarobił, tym razem już na plusie .... 700 EUR. Następnie znowu przedłużyli ale już wyników nie znamy ...

więcej w sprawozdaniu Bankiera, patrona medialnego >>> BIRGER

Trading na Forex to chyba bardiej praca nad samym soba,emocjami i cierpliwoscia,musisz byc jak mysliwy ktory wie kiedy strzelic zeby trafic supergracze,cudowne systemy nie istnieja to sa reklamy zeby zachecac do straty pieniedzy ,nie da rady zarabiac na forex bez jakiegos doswiadcenia,wiedzy z analizy technicznej,Na gpw gralem 7 lat teraz w 100% jestem na Forex ,to jest rynek wielkich mozliwosci,ale jak sie mysli tylko o zarabianiu to lepiej zapomniec trzeba kochac co sie robi nie tylko money,to tak jakbys mial chodzic do pracy ktorej nie lubisz,nigdy w niej nie bedziesz dobry.Pozdrawiam udanych tradow,

Junior Member

Witam

A ja Chciałbym zadać pytanie do grupy infoinwestor.pl
    Jakiego brokera mi polecacie prosiłbym o wymienienie przynajmniej dwóch
    do gry na swing na parach walutowych EURUSD, USDPLN, CHFPLN, GBPJPY
    wiem że inwestujecie na powyższych parach, więc myślę że macie rynek brokerów
    pod kontem tych par gdzie jest najniższy spread i swap lepiej przeanalizowany niż ja.

Proszę o odpowiedź.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 1 z 2
1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia