+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Temat: Szkolnie

Junior Member

Uważam ,że szkolenia to ważna rzecz, i tnie tylko z powodu ,że dobrze wygląda w CV. Szkolenia to po prostu inwestycja w naszą przyszłość zawodową i jednocześnie forma motywowania pracowników. W mojej firmie doskonale to rozumieją i szkolą nas już bardzo długo, różna tematyka się przewija ale prowadzi te szkolenia cały czas ta sama firma - Most Wanted - po prostu okazali się najlepsi.Tak więc o wyborze firmy szkoleniowej zadecydowali sami pracownicy, pzdr

Junior Member

Możecie również postawić na szkolenia sprzedażowe. Każda firma ma chyba dział sprzedaży, a tez warto wiedzieć jak rozmawiać z klientami i kontrahentami. Na stronie https://witalni.pl/szkolenia/szkolen...u-w-sprzedazy/ znajdziecie takie szkolenia. Jest to firma szkoleniowa prowadząca szkolenia biznesowe stacjonarne w większych miastach w Polsce. Warto stawiać na rozwój więc polecam

Senior Member

Zdecydowanie ważna rzecz tutaj nie ma co się nawet zastanawiać bo każde szkolenie, które znajduję się gdzieś w obrębie naszego zawodu czy zainteresowań jest przydatne ja na przykład jako kierowca ciężarowy ostatnio postanowiłem zainwestować w kurs, który dał mi certyfikat kompetencji zawodowych, o którym piszą https://www.koal.com.pl/ super sprawa jak dla mnie bo dzięki temu mam szanse na lepsze oferty i większe pieniądze więcej dla mnie, rodziny no i wiadomo na inwestycje małe i większe Co myślicie o takich rozwiązaniach ?

Junior Member

Szkolenia z rozwoju osobistego są po prostu najlepsze. Tak to widzę. Dzięki tym szkoleniom, można zmienić własne życie.

Senior Member

Ja tam najbardziej lubię szkolenia laboratoryjne i w sumie w większości na takie właśnie uczęszczam Oczywiście jest to nierozerwalnie związane z moim zawodem, ponieważ pracuję w laboratorium badawczym. Jest to zarówno moja praca jak i pasja, także stale zwiększam swoje kwalifikacje właśnie przez takie wartościowe szkolenia jak te z bnt-sigma. Dzięki temu jestem o wiele bogatszy w doświadczenie i wiedzę, która zawsze jest wielką wartością, szczególnie w pracy.

+ Odpowiedz na ten temat
Strona 3 z 3
PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia