+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: szkolenia dla managerów

 1. #1
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Jan 2017
  Postów
  3

  szkolenia dla managerów

  Posiadając zespół pracowników trzeba umieć z nich korzystać, a konkretnie z ich wiedzy. Nie jest to banalne bo każdy człowiek ma jakąś wiedzę i doświadczenie. By go zmotywować do tego by z niej zechciał skorzystać dla dobra firmy potrzebna jest odpowiednia wiedza jak nią zarządzać. Taką wiedzę można zdobyć i usystematyzować podczas szkoleń dla kadry kierowniczej w Academy of Buisness academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/zarzadzanie-wiedza%2C64/ . To znana uczelnia współpracująca zarówno SGH jak i Akademią Leona Koźmińskiego.

 2. #2
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Oct 2016
  Postów
  17

  Dokładnie, prawidłowe zarządzanie to klucz do sukcesu. W tej dziedzinie popularnością cieszy się StrenthsFinder taisjalaudy.com/zarzadzaj-w-oparciu-o-mocne-strony/ . Menadżerowie uczą się budowy zespołu w oparciu o ich indywidualne mocne strony. W rezultacie jest on w stanie efektywniej pracować i z dużo większym zaangażowaniem

 3. #3
  Member
  Zarejestrowany
  Jun 2016
  Postów
  91

  Bycie managerem nie jest proste. Po pierwsze trzeba umieć zarządzać ludźmi, być odpornym na stres, bezstronnym a także ciągle się rozwijać. Po drugie nigdy nie wiadomo co nas spotka w pracy - to praca wymagająca i pełna wyzwań. Ja jestem managerem w dużej firmie finansowej. Mam pod sobą grupę kilkunastu osób. Czasem jest fajnie a czasem sa kryzysy... Trzeba umieć odnaleźć się w każdej sytuacji. Bardzo lubię pracę z ludźmi i staram się rozwijać w tym kierunku. Ostatnio ukończyłam kurs trenera w krakowskiej szkole trenerów STER http://www.szkolatrenerow-ster.pl/zawod-trener . Po co mi to szkolenie? Jako manager stawiam na rozwój osobisty. To, jak pracuje moja grupa zależy od tego jak nią zarządzam. Kurs trenera pozwolił mi poznać techniki pracy z grupą czy radzić sobie z oporem w grupie. To tylko namiastka tego, co przećwiczyliśmy na kursie. Jako manager mogę teraz także prowadzić efektywne szkolenia dla swoich podwładnych. Wcześniej tez to robiłam jednak nie tak skutecznie. Może w przyszłości zajmę się tylko szkoleniami? Kto wie. Kurs zaliczony, certyfikat zdobyty, uzyskałam rekomendacje trenerska Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. To ogromny krok w mojej karierze.
  Ostatnio edytowane przez Ajlar ; 25-07-2017 o 20:49

 4. #4
  Junior Member Avatar grigori9
  Zarejestrowany
  Aug 2017
  Postów
  5

  A może lepiej będzie zostawić tę kwestię zawodowcom? W ten sposób nie narobimy sobie problemów...
  Love is beautiful fear.

 5. #5
  Junior Member Avatar karambol07
  Zarejestrowany
  Aug 2017
  Postów
  3

  Może zapytaj o to znajomych? Moim zdaniem to jest bardzo dobre źródło wiedzy...
  Nie można obronić się przed samym sobą.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.0 RC2