+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Darmowe Szkolenie Forex

Junior Member

Darmowe Szkolenie Forex

Zapraszamy na darmowy kurs internetowy z tradingu. Kurs obejmuje zagadnienia takie jak :
    - Strategie Powtarzających się Układów na forex,
    - Strategia Scalpingu na m5,
    -Strategia Breakout na Wyłamania z Poziomów,
    -Powtarzające się Transakcje w grupie forexyestrader
    -Powtarzające się Sygnały na forex
    -Kurs jest dla wszystkich nie tylko dla początkujących, równiez dla zaawansowanych graczy.
    Szkolenie odbędzie się na żywo z Live Tradingu. Symulacja handlu na żywo, powtarzające się układy na forex. Jeśli jesteś zainterysowany zapisz sie http://www.forexyestrader.pl/bezplatne-szkolenia-forex/
    ilośc miejsc ograniczona !

Junior Member

A takie internetowe kursy też są opłacalne? Trafiłem w sieci na coś takiego i nie wiem czy jest to dobra inwestycja: Zapraszamy na szkolenia Forex, u nas dowiesz si - wygląda porządnie i w sieci znalazłem same dobre opinie o tym portalu. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z tą stronkę proszę o podzielenie się nimi.

Senior Member

Dla mnie osobiście forex to zbyt ryzykowny instrument, aby w niego inwestować. Wprawdzie w ostatnich latach inwestorzy coraz częściej lokują swój kapitał właśnie w forex albo opcje binarne, ale moim zdaniem to niesie zbyt duże prawdopodobieństwo strat. Nie wiem, jak Wy, ale według mnie bezpieczniejsze jest chociażby inwestowanie w fundusze emerytalne, IKZE. Jeśli mogę coś doradzić, to właśnie inwestycje w IKE, ponieważ demografia jest nieubłagana i moje pokolenie (urodzone w latach 70. i później) będzie musiało oszczędzać na emeryturę we własnym zakresie. Smutna to prawda, ale niestety prawda. Zainteresowanych tematem odsyłam do swojego bloga - Wyzwania przedemerytalne i nie tylko - wyzwaniaprzedemerytalne - bloog.pl

Junior Member Avatar braidix

Popieram mojego poprzednika w 100%... Nic dodać, nic ująć...
    Wyglądasz jak wszystkie pragnienia mężczyzny i jedno więcej, o którym nie wiedział...

Junior Member Avatar kreditto3

Bardzo informacje, z całą pewnością mi się przydadzą Dzięki wielkie
    Zawsze zaczynamy od oddechu

Junior Member

Na Forexie 95% inwestorów traci. Trzeba mieć naprawdę dużą wiedzę, by na tym Forexie zarobić.

+ Odpowiedz na ten temat

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia