+ Odpowiedz na ten temat
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Program księgowy dla firmy

 1. #1
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Jun 2017
  Postów
  1

  Program księgowy dla firmy

  Czy ktoś z was korzysta z prostego programu księgowego http://www.yuma.pl/produkty/fk oferowanego przez firmę Yuma? Zastanawiam się nad wdrożeniem takiego systemu w swojej organizacji. Jest to średniej wielkości działalność zajmująca się logistyką i spedycją.

 2. #2
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Oct 2016
  Postów
  24

  Z tym programem o którym piszesz jeszcze się nie zetknęłam. To jest program dla kogoś, kto sam prowadzi swoją księgowość lub jest małym biurem księgowym. Ja się nie znam za dobrze na księgowości, więc znacznie bardziej wolę korzystać z pomocy biura rachunkowego on line Serwis Podatkomat został stworzony w celu usprawnienia, udoskonalenia i przyspieszenia obsługi rachunkowej przedsiębiorców przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Świadczy profesjonalne usługi księgowe wykorzystując interaktywne i nowoczesne rozwiązania.

 3. #3
  Junior Member Avatar braidix
  Zarejestrowany
  Aug 2017
  Postów
  5

  Poszukajcie sobie info na ten temat w necie. Bardzo dużo jest sprawdzonych informacji o tym...
  Wyglądasz jak wszystkie pragnienia mężczyzny i jedno więcej, o którym nie wiedział...

 4. #4
  Junior Member
  Zarejestrowany
  May 2017
  Postów
  27

  A nie lepiej zdecydować się na outsourcing? Jak wynika z raportu fundacji Starter, polscy przedsiębiorcy wybierają najczęściej outsourcing księgowy. Kryteriów wyboru firmy księgowej jest bardzo dużo – bezpieczeństwo, cena, jakość usług, doradztwo gospodarcze, wiarygodność instytucji. Outsourcing księgowości to dla wielu firm szansa na współpracę z najlepszymi ekspertami. Wiąże się przede wszystkim ze zmniejszeniem kosztów prowadzenia biznesu, zmniejsza też ryzyko operacyjne. outsourcing księgowy daje możliwość skoncentrowania się na podstawowym kierunku działalności organizacji, zyskujemy na takim wyborze oszczędność czasu i realne obniżenie kosztów. Za outsourcingiem przemawia także rachunek kosztów i zysków. Własny księgowy to konieczność wyłożenia całkiem sporych pieniędzy, a zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów można mieć już nawet za kilkaset złotych. Kto będzie pracował za kilkaset złotych na etacie? Na pewno nie taki księgowy, jakiego byśmy chcieli. Z tego co wiem obecnie bardzo dużo firm korzysta z usług biura https://www.tmf-group.com/pl-pl/serv...ccounting-tax/

 5. #5
  Junior Member Avatar kreditto3
  Zarejestrowany
  Oct 2017
  Postów
  5

  Nie posiadam niestety zbyt obszernej wiedzy w tym zakresie tematycznym. Dlatego może lepiej nie będę nic doradzał...
  Zawsze zaczynamy od oddechu

 6. #6
  Junior Member
  Zarejestrowany
  Oct 2017
  Postów
  14

  W swojej pracy używam programu SAP, który zyskuje na popularności.

+ Odpowiedz na ten temat

Uprawnienia

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
Search Engine Optimization by vBSEO 3.5.0 RC2